نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
فصلنامه راستی
۲۵ جوزا ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۰۶

فصلنامه راستی

فصلنامه سیاسی - فرهنگی راستی

در نبود قانون رسانه های جمعی؛ کمیسیون رسانه ها چگونه نظارت می کند؟
۱۹ جوزا ۱۳۸۸ ساعت ۰۵:۰۸

در نبود قانون رسانه های جمعی؛ کمیسیون رسانه ها چگونه نظارت می کند؟

مطابق برنامه تعیین شده از سوی کمیسیون انتخابات، قرار است از ۲۶ جوزا کمپاین نامزدان ریاست جمهوری رسما آغاز شود. با توجه به رشد رسانه های صوتی، تصویری و چاپی، انتظار می رود که در این دوره بخش عمده ای از تبلیغات نامزدان توسط رسانه ها صورت گیرد.

رسالت رسانه‌ها حقیقت‌گویی است / غفور صدیقی
۲۹ حمل ۱۳۸۸ ساعت ۰۶:۲۴

رسالت رسانه‌ها حقیقت‌گویی است / غفور صدیقی

یکی ازخصوصیات وسایل نشراتی حقیقت گویی است ، بدین معنی که رسانه هابایست یک مشکل ویک وضعیت را همه جانبه بررسی نمایند ، نه این که فقط درجستجوی فاکت های منفی باشند.

پیمان ملی
۲۹ سنبله ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۲۸

پیمان ملی

این نشریه سایتی را دراینترنت را راه اندازی نموده و مطالب متنوع را منتشر می کند.

مشارکت ملی
۲۹ سنبله ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۲۵

مشارکت ملی

این هفته نامه ارگان نشراتی حزب وحدت اسلامی افغانستان به رهبری آقای خلیلی می باشد.

۲۹ سنبله ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۱۷

پیام مجاهد

پیام مجاهد به مدیر مسؤولی عبدالحفیظ منصور یکی از نشریات پرمحتوا و غنی افغانستان به شمار می رود که رویکرد دینی و سنتی دارد و در برابر روشنفکران و غرب برگشتگان موضع می گیرد.

روزنامه افغانستان
۲۷ ثور ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۲۶

روزنامه افغانستان

این روزنامه، جزء روزنامه های است که مطالب خود را در اینترنت هم منتشر می کند و به دو فرمت PDF و html مطالب قابل دریافت است؛ سایت این روزنامه تقریبا قابل قبول و با گرافیک و طراحی خوب است. محتویات این نشریه را اخبار داخلی، اخبار خارجی، سرمقاله، مقالات ، سرگرمی ، کارتون و غیره در بر می گیرد.

۲۷ ثور ۱۳۸۷ ساعت ۱۳:۱۷

هشت صبح

این روزنامه در موضوعات حقوق بشر، سیاست، جهان، اقتصاد و غیره مطالبی را به نشر می سپارد و اخبار و تحلیل های سیاسی نیز دارد. مشخصات این روزنامه به قرار ذیل است:

۲۷ ثور ۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۱۹

مطبوعات چاپی افغانستان

پس از انفاذ قانون جدید مطبوعات در افغانستان، مطبوعات در این کشور رشد چشمگیری داشته است. تا هنور تمام نشریات غیر دولتی در وزارت اطلاعات و فرهنگ ثبت نشده اند.

روزنامه راه نجات
۲۷ ثور ۱۳۸۷ ساعت ۰۸:۵۹

روزنامه راه نجات

در باره ی این روزنامه: روزنامه مستقل، فرهنگی، سیاسی، علمی، خبری. صاحب امتیاز: سید حسین عالمی بلخی

۲۴ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۷:۱۹

سایت ها و وبلاگ های افغانستان

سایت های جامع و فراگیر عنوان و لوگوی سایت: آریایی در باره ی سایت: سایت آریایی خود را اینگونه معرفی می کند: « این سایت در امریکا ثبت شده و از شهر گوتنبرگ سویدن پخش می گردد. آریایی یک سایت خبری و فرهنگی است که از آزادی بیان و اندیشه پشتیبانی میکند. هدف اصلی ما بررسی اوضاع و احوال کنونی، مسایل تاریخی ...

۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۳۵

شبکه ی افغانستان قلب آسیا

این نشریه ی الکترونیکی، در سال ۱۳۸۳ با هماهنگی و همکاری جمعی از تحصیلکردگان افغانستان، آقایان محمد توسلی، عبدالقیوم آیتی، امین الله امینی، علی ادیبی، محمد علی ناصری، حلیمی، قربانعلی هادی و...، با راهنمایی‌های محترم سرور دانش وزیرعدلیه دولت جمهوری اسلامی افغانستان، و والی سابق و لایت دایکندی، در جمع ...

۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۳۳

جاودان

این سایت به نشر مطالب متنوع و مختلفی می پردازد که برخی از عناوین مطالب آن عبارت اند از: صفحه اصلی اخبار

۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۳۲

آریایی

در باره ی سایت: سایت آریایی خود را اینگونه معرفی می کند: « این سایت در امریکا ثبت شده و از شهر گوتنبرگ سویدن پخش می گردد. آریایی یک سایت خبری و فرهنگی است که از آزادی بیان و اندیشه پشتیبانی میکند. هدف اصلی ما بررسی اوضاع و احوال کنونی، مسایل تاریخی ، فرهنگی و اجتماعی کشور و منطقه ، شگوفایی اندیشه ...

۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۲۴

کابل پرس

زمینه هایی که می توان در سایت کابل پرس به آن پرداخت، شامل بخش های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، زنان و حقوق بشر می باشد. همچنین کابل پرس با توجه به روش عدم سانسور، اسناد معتبر مبنی بر اختلاس و نیز موارد نقض حقوق بشر را فاش می کند. این

۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۳۴

سرویس خبر رسانی آریانت

بخش دری / فارسی آریانانت یک سرویس خبری ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی در امور افغانستان میباشد. تیم آریانانت سعی میکنند تا اخبار تحلیل ها, مقالات و دیگر موضوعات نشر شده را در مورد افغانستان از شبکه اینترنت جمع آوری نموده و به دسترس شما عزیزان

شبکه ی اطلاع رسانی افغانستان
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۳۱

شبکه ی اطلاع رسانی افغانستان

این سایت چنان که از عنوانش پیداست به اطلاع رسانی و نشر اخبار می پردازد. البته صرفا به نقل و نشر اخبار اکتفا نمی کند، بلکه به نقد، تحلیل و تشریح نیز می پردازد، گفتگو هایی را انجام می دهد و مقالاتی به چاپ می رساند.

کمیسیون مستقل حقوق بشر در افغانستان
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۲۴

کمیسیون مستقل حقوق بشر در افغانستان

کمیسیون مستقل حقوق بشر در افغانستان به اجرای حقوق بشر در این کشور نظارت نموده و راه های تحقق آن را تمویل می نماید. سایت این کمیسیون دارای عناوین ذیل است:

کانون تحصیل کردگان افغانستان
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۸

کانون تحصیل کردگان افغانستان

در سایت کانون اهداف و اساسنامه ای به چشم نمی خورد، در این سایت عنوانی است بنام «یاد داشت دبیر» ما این یاد داشت را به خاطر شناخت بیشتر از کانون در اینجا نقل می کنیم و به عنوان اهداف کانون مد نظر قرار می دهیم. در این یاد داشت آمده است: شرایط سیاسی افغانستان در سالهای گذشته و درنتیجه آن مهاجرت تعداد زیادی ...

صبح بخیر افغانستان
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۱

صبح بخیر افغانستان

صبح بخیر افغانستان، نخستین پروگرام ملی خدمات عامه در افغانستان است که به تاریخ ۶ حوت ۱۳۸۰ با هدف توسعهٔ دموکراسی از راه ترویج و تقویت آزادی بیان و مطبوعات آزاد در کشور، آغاز به نشرات کرد.

نام و نام خانوادگی
ایمیل