نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
داکتر احمدشاه فرهت
۴ عقرب ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۴

داکتر احمدشاه فرهت

پیام آفتاب: داکتر احمدشاه فرهت، پرشک متخصص اطفال است که در مشهد زندگی می‌کند و امروز به عنوان یکی از پزشکان فوق تخصص در رشته اطفال مشغول به فعالیت علمی و پژوهشی می‌باشد، وی در مصاحبه زیر به جزئیات بیشتری از زندگی خود اشاره کرده‌است.

شهید علوی
۳۱ سنبله ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۰

شهید علوی

نور دعا و نیایش از پایگاه امام مهدی(ع) آسمان و زمین را به هم پیوند می‌داد و اشک های سوزان و ناله های دردمندانه‎ی مجاهدان، فرشتگان را به تعظیم وا می‌داشت و شیاطین را به لرزه می انداخت.افسوس و صد افسوس که بعد از شهادت علوی آن معبد عاشقان الله(پایگاه امام مهدی) جولانگاه جاهلان و فاسدان از خدا بی خبری قرار ...

۹ میزان ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۱

جنرال‌ علي‌دوست‌

علي‌دوست خان پسر فردوس زوار، پسر غولی (غلام علی)، پسر پالو (پهلوان) اصلاً از پهرستان شهرستان بود، مگر پدرانش از آنجا به سکدیز هجرت کرده در همآن‌جا سکنی پذیرفته بودند.

۲۲ جوزا ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۹

سيد اسحاق شجاعي

سيد اسحاق شجاعي در سال ۱۳۴۰ش در ولسوالي بلخاب ولايت سرپل به دنيا آمد. فوق ليسانس دارد و بيش از بيست سال است كه در عرصه‏هاي ادبيات، فرهنگ، پژوهش و مطبوعات قلم مي‏زند.

وحید مژده
۲۶ جدی ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۳۶

وحید مژده

وحید مژده از کارشناسان شناخته شده ی مسائل سیاسی افغانستان است که زندگینامه اش از قول خودش به شرح زیر تدوین شده است:

آیت الله نوراحمد تقدسی
۲ میزان ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۰۸

آیت الله نوراحمد تقدسی

پیام آفتاب: آیت الله تقدسی ازعلمای برجسته شیعه است که از سالیان درازی به این طرف در خدمت مکتب اهل البیت «ع» قرار داشته و به تدریس و تبلیغ معارف دینی مشغول است.

ملا عبدالسلام راکتی کاندیدای ریاست جمهوری
۲ سرطان ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۵۰

ملا عبدالسلام راکتی کاندیدای ریاست جمهوری

ملا عبدالسلام راکتی فرزند حاجی منظر خان متولد سال ۱۳۳۶هـ ش ولسوالی نوبهار ولایت زابل، سکونت اصلی زابل ، در زندگینامه راکتی در پارلمان آمده است که وی تحصیلات دینی دارد.

آیت الله العظمی محقق کابلی
۳۰ حمل ۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۳۴

آیت الله العظمی محقق کابلی

حضرت آیه الله العظمی محقق کابلی (دام ظله العالی) در تابستان ۱۳۰۷ هجری شمسی ، در دره ی ترکمن واقع در ولایت پروان - شمال غرب کابل - و در یک خانواده مذهبی و مخلص اهل البیت (ع) دیده به جهان گشود.

نام و نام خانوادگی
ایمیل