نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۳۴

سرویس خبر رسانی آریانت

بخش دری / فارسی آریانانت یک سرویس خبری ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی در امور افغانستان میباشد. تیم آریانانت سعی میکنند تا اخبار تحلیل ها, مقالات و دیگر موضوعات نشر شده را در مورد افغانستان از شبکه اینترنت جمع آوری نموده و به دسترس شما عزیزان

۲۹ سنبله ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۱۷

پیام مجاهد

پیام مجاهد به مدیر مسؤولی عبدالحفیظ منصور یکی از نشریات پرمحتوا و غنی افغانستان به شمار می رود که رویکرد دینی و سنتی دارد و در برابر روشنفکران و غرب برگشتگان موضع می گیرد.

فصلنامه راستی
۲۵ جوزا ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۰۶

فصلنامه راستی

فصلنامه سیاسی - فرهنگی راستی

۲۷ ثور ۱۳۸۷ ساعت ۱۲:۱۹

مطبوعات چاپی افغانستان

پس از انفاذ قانون جدید مطبوعات در افغانستان، مطبوعات در این کشور رشد چشمگیری داشته است. تا هنور تمام نشریات غیر دولتی در وزارت اطلاعات و فرهنگ ثبت نشده اند.

افغانستان آن لاین
۲۳ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۲۸

افغانستان آن لاین

سایت افغان آن لاین درباره ی تاریخ، جغرافیا و آب و هوا، زبان و فرهنگ، دولت و حکومت و جنبه های مختلفی درباره افغانستان اطلاعات کامل و روزآمدی را ارائه می نماید. همچنین این وب سایت، بخش های متنوع دیگری مانند فروشگاه، کتابفروشی، مسافرت، گالری عکس و ... دارد که می تواند مورد توجه کاربران فراوانی باشد.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۰۰

سیمای غوریان

این شبکه در تابستان سال ۱۳۸۴ افتتاح شد و از شهر غوریان در غرب هرات برنامه پخش می‌کند.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۰

تلویزیون بلخ

تلویزیون بلخ شاخه محلی تلویزیون ملی افغانستان در شهر مزارشریف مرکز ولایت بلخ افغانستان می‌باشد.تلویزیون دولتی بلخ از رسانه‌های تصویری قدیمی افغانستان است.

۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۶:۱۲

تلویزیون ساقی

این شبکه در شهر هرات فعالیت دارد که پخش برنامه های آن از روز عید قربان سال ۱۳۸۵ آغاز شد. دست اندرکاران تلویزیون ساقی مدتها قبل از تصمیم به راه اندازی این شبکه و آغاز برنامه های شان به طور رسمی سخن گفته بودند, ولی بعدها گفته شد که ایشان بنابه دلایل متعدد, از جمله کمبود بودجه و ردکردن کمکهای پیشنهاد شده ...

تلویزیون‌های افغانستان
۱ حمل ۱۳۸۷ ساعت ۱۹:۰۱

تلویزیون‌های افغانستان

پیام آفتاب: در افغانستان افزون بر تلویزیون دولتی کابل و تلویزیون‌های محلی در شهرهای بزرگ، پنج تلویزیون غیردولتی سراسری به نام‌های آیینه، طلوع، آریانا، تمدن و نورین و سه تلویزیون محلی غیردولتی به نامهای افغان تی وی (TV) در کابل، آرزو در بلخ و سیمای غوریان در غرب هرات، فعالیت دارند.

نام و نام خانوادگی
ایمیل